• Wyświetleń: 857
    • Dodano: 2020-11-12 / 08:56

Trzecia porażka z rzędu Weegree

Tym razem zostali oni pokonani przez ostatnie w tabeli Krosno

Zła passa koszykarzy Politechniki Opolskiej trwa. Po znakomitym meczu z Wisłą Kraków, zawodnicy z Opola nie potrafią zwyciężyć. Przełamanie miało przyjść z ostatnim w tabeli Miastem Szkła Krosno.

Pierwsza kwarta przebiegała na korzyść gości. Otworzyli to spotkanie, wygrywając w pewnym momencie aż 1-17 i nic nie wskazywało, że Opolanie wypuszczą to zwycięstwo z rąk.

Druga część gry była już bardziej wyrównana, jednakże przewaga i tak stopniała, ponieważ zaczęła szwankować gra ofensywna Politechniki. Jednakże, nadal oni prowadzili w połowie spotkania 32-37.

Po zmianie stron prowadzenie zawodnicy obu drużyn oddawali sobie z rąk do rąk. Oba zespoły zdobywały punkty seriami, lecz ostatecznie to była kolejna wygrana kwarta przez koszykarzy z Krosna.

W ostatniej części meczu Opolanie zupełnie oddali inicjatywę, co skutecznie wykorzystali gospodarze, którzy nie dali szans wygrywając w czwartej kwarcie aż 31:18, a ostatecznie 89:75.

Weegree Politechnika Opolska zajmuje obecnie 13 lokatę, z 9 punktami. W następnej kolejce zmierzą się ze Zniczem Pruszków, u siebie.