• Wyświetleń: 1539
    • Dodano: 2020-11-10 / 12:37

Bez niespodzianek w obu ligach okręgowych

W każdym ze spotkań padła choć jedna bramka

Koniec rundy jesiennej coraz bliżej. W 16 kolejce grupy pierwszej, faworyci wygrali swoje spotkania - lider TOR Dobrzeń Wielki pokonał pewnie u siebie KS Krasiejów 3:0, utrzymując dwupunktową przewagę nad LZS Mechnice, które wygrały 2:0 z LZS Chrząstowice, i cztery oczka nad Orłem Źlinice, którzy nie bezproblemowo zdobyli trzy punkty w Ligocie Turawskiej

LZS Mechnice 2-0 LZS Chrząstowice

W drugiej grupie również zwycięstwa zanotowały ekipy znajdujące się na podium. Zmierzająca pewnie po mistrza jesieni Korona Krępna pokonała Jedność Rozmierka na wyjeździe 1:3. Bardzo wysoką wygraną popisała się LZS Piotrówka, która rozgromiła 7:0 KS Twardawę. Skromne zwycięstwo, bo 1:0 nad LZS-em Racławiczki odniosła trzecia drużyna w tabeli - Sparta Paczków.

LZS Stary Ujazd 4-0 Victoria 1900 Łany
    (mecz przerwany i zakończony po pierwszej połowie z powodu zdekompletowania drużyny gości)
    Atom Grądy 4-4 LZS Ścinawa Nyska
    Jedność Rozmierka 1-3 Korona Krępna
    Włókniarz Kietrz 1-1 Naprzód Jemielnica