• Wyświetleń: 433
  • Dodano: 2020-11-09 / 11:09

Polonia Nysa w końcu wygrywa!

MKS Kluczbork pauzował, a spotkanie Stali Brzeg zostało odwołane.

Sześć kolejek musieli czekać fani Polonii Nysa na kolejne trzy punkty swojego zespołu. W 16 kolejce grupy trzeciej w 3 lidze, pokonali oni wynikiem 2:0 drugi zespół Zagłębia Lubin. Bramki dla gospodarzy zdobyli Tomasz Mamis oraz po przerwie rezultat ustalił Adam Setla. Niestety, mimo trzech punktów, nadal zespół z Nysy znajduje się w strefie spadkowej, na przedostatnim miejscu.

Niestety swojego spotkania nie rozegrali Brzeżanie. Ich mecz z Piastem Żmigród został odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W tej kolejce przerwę mieli zawodnicy MKS-u Kluczbork, którzy obecnie zajmują 10 lokatę w tabeli