• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4788
  • Dodano: 2020-10-31 / 08:37
  • Komentarzy: 1

  3 osoby ranne po zderzeniu pojazdów na obwodnicy Opola

  3 osoby ranne po zderzeniu pojazdów na obwodnicy Opola

  (Fot. Mateusz)

  Deszczowa pogoda nie sprzyjała w piątek bezpiecznej jeździe na drodze. Na drogach Opolszczyzny doszło do wielu kolizji i wypadków.


  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek 30 października wieczorem na obwodnicy Opola niedaleko skrzyżowania z ulicą Luboszycką. Według informacji przekazanych przez świadka zdarzenia, w zderzeniu pojazdów BMW i Nissan Micra ucierpiały 3 osoby. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja.

  Niestety w piątek przez cały dzień niemal co godzinę dochodziło do zdarzeń z udziałem pojazdów, w których byli ranni:

  O godzinie 13:17 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy 1-go Maja w miejscowości Bogacica. Kobieta, która wjechała w ogrodzenie miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

  O godzinie 18:50 służby kluczborskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK42 w miejscowości Markotów Mały. Doszło tam do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Mężczyzna trafił do szpitala.

  Około godz. 18:01 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kędzierzynie Koźlu wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na ul. Gliwickiej. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Kędzierzyn Koźle i po jednym zastępie z OSP Dziergowice oraz OSP Bierawa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że autem podróżowały dwie osoby, z których jedna wymaga pomocy medycznej.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-10-31 18:34:09 [77.112.97.*] id:1603786  
  coolerr: Napisał postów [12849], status [VIP] Reputacja
  Bo jeździć to"trza umieć"

  Nick:
  Treść: