• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 4352
    • Dodano: 2020-10-29 / 14:07
    • Komentarzy: 4

    Kierował ruchem mając ponad 3 promile

    Kierował ruchem mając ponad 3 promile

    (Fot. Archiwum)

    Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który w stanie nietrzeźwości kierował ruchem na jednej z ulic w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Przypuszczenia, że mężczyzna może być nietrzeźwy przekazał policjantom jeden z kierowców.

    We wtorek, 27 października, około godz. 11:00 do dyżurnego kędzierzyńsko-kozielskiej komendy zadzwonił jeden z kierowców. Zgłaszający poinformował funkcjonariuszy, że na jednej z ulic w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, gdzie są wykonywane prace remontowe, osoba kierująca ruchem może być nietrzeźwa.

    Zobacz takze Sprawca głośnej demolki w centrum Opola stanie przed sądem

    Po uzyskaniu tych informacji we wskazane miejsce podjechał patrol ruchu drogowego.

    Okazało się, że przypuszczenia kierowcy były słuszne. Funkcjonariusze od jednego z mężczyzn, który był odpowiedzialny za wahadłowe kierowanie ruchem wyczuli alkohol. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 38-latka ponad 3 promile alkoholu.

    Zgodnie z przepisami karnymi osobie, która w stanie nietrzeźwości pełni czynności związane bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa ruchu pojazdów mechanicznych, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2020-10-30 13:33:48 [89.144.207.*] id:1603709  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Typowe dla przesiedleńców, bez chlania nie pracują

    Nick:
    Treść:
    2020-10-29 20:05:21 [5.173.64.*] id:1603662  
    Król Forum: Napisał postów [1847], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Szacun ;)

    Nick:
    Treść:
    2020-10-29 15:29:15 [31.60.41.*] id:1603647  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    jak tak na nich czasami patrzę, to raczej każdy jest na bani

    Nick:
    Treść:
    2020-10-29 15:18:07 [185.117.85.*] id:1603642  
    jarekzopola: Napisał postów [1170], status [stały bywalec] Reputacja
    jak widac po zdjeciu dawal sobie rade (nie ma korkow):) rozstawcie go pod sejmem a "ropirdolitsa" caly system :)

    Nick:
    Treść: