• Wyświetleń: 3069
  • Dodano: 2020-10-26 / 11:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Arnold BUS - wygodny i bezpieczny transport ludzi do pracy za granicą

  Arnold BUS - wygodny i bezpieczny transport ludzi do pracy za granicą
  Wyjazdy do pracy za granicę to bardzo popularny wśród Polaków sposób zarobkowania nie tylko sezonowego, ale również stałego. Wysokie pensje, doskonałe warunki pracy i atrakcyjne, ciekawe miejsca kuszą wielu Polaków do wyjazdu do Holandii czy Niemiec. Istotny jest przy tym wybór bezpiecznego, wygodnego i niezawodnego środka transportu. Z pomocą przychodzi firma Arnold BUS oferująca transport osób wysokiej klasy busami do pracy za granicą.

  Arnold BUS - szybki transport "z adresu na adres" osób do pracy w Holandii i Niemczech
  Arnoldbus.eu oferuje profesjonalny transport osób do Holandii i Niemiec. Przewóz osób odbywa się nowymi, bezpiecznymi i niezwykle wygodnymi busami. Nowoczesna, doskonale wyposażona flota aut oraz profesjonalni kierowcy to gwarancja bezpiecznej, sprawnej i komfortowej podróży.

  Busy do Niemiec i Holandii to wyjątkowo atrakcyjny sposób przemieszczania się. Ceny przejazdów są znacznie niższe od innych form transportu. W przeciwieństwie do przelotu samolotem czy przejazdu pociągiem w przypadku busów nie ma też żadnego problemu z przewozem nawet dużego bagażu.

  Busy Arnold BUS mają również znaczną przewagę nad dużymi autokarami. Ze względu na mniejsze gabaryty znacznie łatwiej poruszają się po zatłoczonych miastach.

  Możliwe jest zatem znacznie dogodniejsze dla pasażerów rozmieszczenie przystanków poza głównymi węzłami komunikacyjnymi (takimi jak dworce). Pozwala to również na niezwykle atrakcyjną formę transportu osób "z adresu na adres". W tej formule podróżnych odbiera się z miejsca zamieszkania lub innej, ustalonej indywidualnie lokalizacji i zawozi bezpośrednio pod wskazany adres za granicą.

  Usługa podróży "z adresu na adres" to wyjątkowo dobra forma transportu osób do pracy za granicą. Podróżni nie muszą martwić się o przewóz często bardzo ciężkiego i obszernego bagażu. Nie ma też kłopotów z dojazdem do punktu zbiórki czy dostaniem się z dworca lub lotniska do docelowego miejsca zakwaterowania za granicą.

  O wygodę i bezpieczeństwo pasażerów Arnold BUS dba doskonale wyszkolona kadra kierowców. Ich wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość tras przejazdów to gwarancja szybkiego, sprawnego i bezpiecznego przejazdu.

  Transport powrotny do Polski i przewóz paczek
  Arnold BUS oferuje nie tylko transport osób do Holandii i Niemiec, ale również powrotne przejazdy do Polski. Busy przewoźnika kursują codziennie, również w weekendy, zapewniając wygodny i zawsze dostępny środek podróżowania za granicę i z powrotem.

  Arnold Bus organizuje zarówno stałe, planowe przejazdy do Polski z wyznaczonych przystanków, jak i oferty indywidualne, dostosowane do wymagań klientów. Z tej drugiej opcji chętnie korzystają firmy i instytucje, które chcą zapewnić profesjonalny transport swoim pracownikom czy zorganizowane grupy osób prywatnych, podróżujące np. w celach turystycznych lub rodzinnych.

  Poza transportem osób do Holandii i Niemiec oraz z powrotem do Polski Arnold BUS oferuje również przewóz paczek. To idealny sposób na wysłanie czegoś rodzinie w Polsce, dostarczenie zapasów osobie pracującej za granicą czy przesłanie mienia zgromadzonego w czasie wyjazdu.

  Ponieważ busy kursują codziennie, transport paczek jest bardzo efektywny. Przebiega szybko, sprawnie i bezpiecznie. Paczka załadowana w punkcie nadania wyjmowana jest z luku bagażowego dopiero przy odbiorze w miejscu docelowym. Zmniejsza to ryzyko uszkodzenia czy zgubienia przesyłki, co zdarza się w przypadku kurierów, gdzie paczki przechodzą przez sortownie i są wielokrotnie przerzucane.

  Oferta Arnold BUS dostępna dla każdego
  Oferta Arnold BUS dostępna jest na stronie arnoldbus.eu. Skierowana jest ona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, firm czy instytucji.

  Przewóz osób do Holandii i Niemiec odbywa się codziennie, łącznie z weekendami. Arnold BUS obsługuje województwo lubuskie, dolnośląskie, śląskie i opolskie, odbierając pasażerów z licznych lokalizacji stałych, jak i bezpośrednio ze wskazanych adresów czy ustalonych indywidualnie miejsc.

  Przejazdy na ustalonych z góry trasach dostępne są dla każdego, niezależnie od celu podróży. Chętnie korzystają z nich nie tylko osoby pracujące za granicą, ale również turyści czy podróżujący w sprawach rodzinnych.

  Arnold BUS to również doskonała oferta dla firm, pracowników i innych grup zorganizowanych. Transport osób w formule "z adresu na adres" pozwala na wygodne, bezpieczne i tanie dowiezienie osób w dowolne miejsce W Niemczech i Holandii.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.