• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4323
  • Dodano: 2020-10-22 / 17:55
  • Komentarzy: 0

Zderzenie 3 samochodów na trasie Borkowice - Skarbiszów

 
 
Zderzenie 3 samochodów na trasie Borkowice - Skarbiszów

(Fot. Zbyszek)

Niebezpiecznie na opolskich drogach. Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło na trasie Borkowice - Skarbiszów.


Informacja o zdarzeniu drogowym z udziałem trzech samochodów osobowych wpłynęła do brzeskich służb ratunkowych w czwartek 22 października przed godziną 16.00. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej w tym dwa zastępy z JRG w Brzegu, jeden zastęp strażaków ochotników z OSP w Lewinie Brzeskim oraz jeden z OSP Skorogoszcz. Zadysponowano również Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że kierujący samochodem marki Land Rover z nieustalonych przyczyn najechał na tył poprzedzającego go golfa, który z kolei uderzył w osobową Toyotę. Toyota po uderzeniu obróciła się w poprzek jezdni, a kierowca Land Rovera uderzył jeszcze w przód tego samochodu. Golf po uderzeniu w Toyotę wylądował w rowie.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia samodzielnie wydostali się z pojazdów. Jak nieoficjalnie nam doniesiono, kierujący Toyotą kilkanaście minut wcześniej kupił nowe auto w salonie, nie zdążył nawet dojechać nim do domu.

Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustala policja.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".