• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4162
  • Dodano: 2020-10-12 / 17:34
  • Komentarzy: 1

  Zderzenie ciężarówki i Skody na Alei Przyjaźni w Opolu

  Zderzenie ciężarówki i Skody na Alei Przyjaźni w Opolu

  (Fot. Zbyszek)

  Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego doszło w poniedziałek około godziny 14.00 w pobliżu przejazdu kolejowego. Jedna osoba została ranna.


  Informacja o zdarzeniu drogowym na Alei Przyjaźni w Opolu wpłynęła do opolskich służb ratunkowych w poniedziałek 12 października około godziny 14.00. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i Skody.

  W samochodzie osobowym podróżowała kobieta, po udzieleniu jej kwalifikowanej pierwszej pomocy przez straż, została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przewieziona do szpitala.

  Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja. Na tę chwilę nie wiemy jak doszło do zderzenia pojazdów i na kim ciąży wina za tę kolizję. Przez blisko godzinę w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-10-12 17:47:55 [37.30.50.*] id:1602639  
  Mario-Opole: Napisał postów [1257], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Cóż tak się kończą wymuszenia. Tylko pogratulować babie. Nie jeden imbecyl w tym miejscu wymusza i jak widać nie wszystkim to się udaje

  Nick:
  Treść: