• Dodano: 2020-10-08 / 08:01

Porażki przedstawicieli Opolszczyzny w futsalu

Brzeżanie nadal są bez punktu

Szósta kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy, która odbyła się w środku tygodnia, nie była szczęśliwa dla ekip z Opolszczyzny. Obie ekipy rozgrywały swoje spotkania na wyjeździe - Dreman w Chorzowie, a Gredar w Chojnicach.

Mecz na Górnym Śląsku bardzo dobrze zaczął się dla gości. W 5 minucie trafił Serhij Fil, lecz kilka chwil przed końcem gospodarze wyrównali za sprawą Szymona Łuszczka. Remis długo utrzymywał się na tablicy wyników, lecz końcówka należała do Chorzowian, którzy trafili dwukrotnie, wygrywając 3:1.

W spotkaniu zespołu z Brzegu padło aż siedem bramek. I to oni otworzyli wynik, lecz gospodarze szybko trafili dwukrotnie. Do przerwy było 2:2, ponieważ wyrównał Victor Andrade. Niestety, druga połowa minimalnie należała do Chojniczan i spotkanie zakończyło się 4:3.