• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3116
  • Dodano: 2020-10-07 / 15:45
  • Komentarzy: 0

  Wypadek na drodze krajowej Kluczbork-Gorzów Śląski

  Wypadek na drodze krajowej Kluczbork-Gorzów Śląski

  (Fot. Matix )

  Ponad 2 godziny całkowicie zablokowana była droga pomiędzy Gorzowem Śląskim a Kluczborkiem po zderzniu dwóch samochodów ciężarowych. Do wypadku doszło w środę nad ranem.


  Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów ciężarowych w miejscowości Dębina wpłynęło do oleskich służb ratunkowych w środę 7 października kilka minut przed godziną 5.00.

  W wyniku zderzenia, obaj kierowcy zostali poszkodowani, a jeden z nich musiał zostać uwolniony z pojazdu przez strażaków za pomocą narzędzi hydraulicznych. Po udzieleniu kierowcom kwalifikowanej pierwszej pomocy przez przybyłych na miejsce strażaków, zostali oni oddani pod opiekę Zespołów Ratownictwa Medycznego zadysponowanych na miejsce wypadku.

  Oprócz medyków na miejscu pracowała policja oraz 6 zastępów straży pożarnej, których kolejnym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Na czas działań służb droga w miejscowości Dębina była zablokowana w obu kierunkach. Przed godziną 8.00 wprowadzono ruch wahadłowy.

  Prace związane z wyciąganiem samochodu ciężarowego z rowu trwały do godzin popołudniowych. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala oleska policja.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".