• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 929
  • Dodano: 2020-10-06 / 03:50
  • Komentarzy: 0

  Samochód spłonął w Lewinie Brzeskim. Policja sprawdza czy doszło do podpalenia

  Samochód spłonął w Lewinie Brzeskim. Policja sprawdza czy doszło do podpalenia

  (Fot. KSRG OSP LEWIN Brzeski)

  Pojawienie się ognia postawiło do działań dwa zastępy strażaków, którzy ugasili płonący samochód na jednej z ulic w Lewinie Brzeskim.


  Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia w pojeździe jednak z nieoficjalnych informacji podejrzewa się celowe podpalenie. Informacja o pożarze wpłynęła do brzeskich służb ratunkowych w poniedziałek 5 października kilka minut po godzinie 5.00.

  Samochód zaparkowany był przy chodniku na ulicy Kilińskiego w Lewinie Brzeskim. Strażacy po dojeździe na miejsce zdarzenia zastali w pełni rozwinięty pożar pojazdu, który szybko udało się ugasić. Samochód niestety nie nadaje się do użytku.

  - Na komisariat Policji w Lewinie Brzeskim zgłosił się poszkodowany właściciel tego pojazdu. Zawiadomienie dotyczy zniszczenia mienia. Teraz sprawą zajmą się funkcjonariusze policji i będą ustalać przyczyny i okoliczności zdarzenia - poinformowała mł.asp. Patrycja Kaszuba z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".