• 0
0
 
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 974
  • Dodano: 2020-10-05 / 10:30
  • Komentarzy: 0

Hit przy Oleskiej na remis

 
 
Hit przy Oleskiej na remis

(Fot. Dżacheć)

Spotkanie Odry Opole i Arki Gdynia skończyło się bezbramkowym remisem

Podopieczni Dietmara Bremhera stanęli przed szansą pokonania spadkowicza z Ekstraklasy - Arki Gdynia. Było to spotkanie trzeciej z piątą ekipą drugiego poziomu rozgrywkowego w Polsce.

Początek był udany w wykonaniu gospodarzy. Najpierw zabrakło ostatniego podania w wykonaniu Dawida Korta, a potem świetnie w bramce gości spisał się Kajzer, którzy zatrzymał Sebastiana Boneckiego. Z czasem do głosu dochodzili goście, jednakże bezskutecznie i do przerwy było 0:0. Niestety, w trakcie trwania tej odsłony kontuzji nabawił się jeden z najlepszych zawodników Opolan w ostatnim czasie - Kort.

W drugiej połowie zdecydowanie lepiej wyglądali Gdynianie, lecz dobrze w obronie stali zawodnicy Odry. Świetnie spisywał się również Kacper Rosa, który zatrzymał groźny strzał napastnika gości. Opolanie stworzyli sobie jedną klarowną sytuację w wykonaniu Arkadiusza Piecha, lecz zabrakło wykończenia. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, dzięki czemu obie ekipy awansowały w tabeli o jedno oczko.

Kolejny mecz Opolanie zagrają z innym spadkowiczem - Koroną Kielce już 11 października.

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".