• Wyświetleń: 3025
    • Dodano: 2020-10-04 / 09:26

Historyczne zwycięstwo Dremanu!

Futsal Team Brzeg nadal bez punktów

Piąta kolejka Statscore Futsal Ekstraklasa okazała się szczęśliwa dla zawodników Dremanu Futsal. Odnieśli oni swoje pierwsze, historyczne zwycięstwo w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wygrali z GSF Gliwice na własnym parkiecie OSIRu w Komprachcicach 5:2 - mimo, że po 16 minutach wynik brzmiał 0:2, potrafili oni odwrócić przebieg na swoją korzyść.

Nieco mniej szczęścia miał Futsal Team Brzeg. Zespół nadal nie odnotował żadnego zdobytego punktu, natomiast pozytywną wiadomością dla kibiców jest fakt, że zaczęli oni zdobywać bramki. Trafili oni dwukrotnie za sprawą Pepo, remisując 5 minut przed końcem, lecz niestety za sprawą Lucasa Bonifacio stracili jeszcze dwa trafienia.

Komplet wyników:

Red Devils Chojnice - Słoneczny Stok Białystok (mecz 4 października o 18:00)
    Futsal Team Brzeg 2-4 LSSS Lębork
    Futsal Leszno 1-3 Rekord Bielsko-Biała
    Gatta Zduńska Wola 6-3 Red Dragons Pniewy
    AZS UW Wilanów (Warszawa) - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice (mecz 4 października o 17:00)
    Piast Gliwice    6-1 FC Toruń
    Dreman Opole Komprachcice    5-2    GSF Gliwice
    Clearex Chorzów    3-3    AZS UŚ Katowice