• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 2176
  • Dodano: 2020-10-01 / 09:00
  • Komentarzy: 0

  Kolejne zwycięstwo Odry Opole

  Kolejne zwycięstwo Odry Opole

  (Fot. Dżacheć)

  Tym razem bohaterem Opolan został Arkadiusz Piech

  Na drugi z trylogii spotkań na Oleskiej przyjechał beniaminek tegorocznych rozgrywek - Resovia Rzeszów. Faworytem meczu byli jednak gospodarze, którzy odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu.

  I taki był obraz meczu. To Odra częściej utrzymywała się przy piłce oraz więcej gościła pod polem karnym przeciwnika. Rezultat to przyniosło w 11 minucie, gdy Tomas Mikinic dograł do lepiej ustawionego w polu karnym Arkadiusza Piecha, a ten nie zawiódł w tej sytuacji. Okazje w tej połowie mieli jeszcze asystujący przy bramce skrzydłowy oraz Miłosz Trojak. Jednakże do przerwy Opolanie nadal mieli jednobramkową przewagę.

  Druga połowa wyglądała podobnie, jednakże goście mieli również swoje sytuacje. Szczególnie warta odnotowana jest fenomenalna interwencja w 70 minucie Kacpra Rosy, który wyciągnął tzw. "okienko" posłane przez zawodnika rywali. Z każdą minuta gry Opolanie bardziej się cofali i starali się utrzymać wynik, co im się udało i mogli być zadowoleni z kolejnych trzech punktów.

  Po chwili wytchnienia, piłkarzy Dietmara Brehmera czeka kolejne spotkanie Odry przy Oleskiej, a tym razem ich rywalem będzie spadkowicz z Ekstraklasy - Arka Gdynia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".