• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3815
  • Dodano: 2020-09-24 / 16:31
  • Komentarzy: 0

  Osobówką zderzył się z ciężarówką i wjechał w słup

  Osobówką zderzył się z ciężarówką i wjechał w słup

  (Fot. Kamil)

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu dróg w Tarnowie Opolskim. Nieprzytomny ranny kierowca został odwieziony do szpitala.


  Informacja o zdarzeniu drogowym w Tarnowie Opolskiem na skrzyżowaniu ulic Dworcowej z Powstańców Śląskich z udziałem samochodu osobowego oraz ciężarowego wpłynęła do opolskich służb ratunkowych w czwartek 24 września o godzinie 13:10.

  - Na miejsce zdarzenia niezwłocznie pojechali nasi funkcjonariusze, którzy zastali samochód osobowy po uderzeniu w słup betonowy. Wcześniej, strażacy ochotnicy uwolnili z pojazdu zakleszczonego mężczyznę i przekazali go przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Z relacji świadków wynika, że kierowca samochodu ciężarowego miał wymusić pierwszeństwo na skrzyżowaniu - informuje mł. asp. Agnieszka Nierychła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

  Ruch na czas działań służb ratunkowych był zablokowany. Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna, kierujący osobówką po uderzeniu w słup stracił przytomność. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są ustalane przez policję.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".