• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1146
  • Dodano: 2020-09-21 / 10:39
  • Komentarzy: 0

Znakomita jazda Kolejarza z PSŻ Poznań!

 
 
Znakomita jazda Kolejarza z PSŻ Poznań!

(Fot. Dżacheć)

Opolanie zanotowali szóste zwycięstwo z rzędu

Kolejarz Opole nie odpuszcza walki o awans! Tym razem, mierzyli się oni na własnym torze z SpecHouse PSŻ Poznań. W pierwszej rywalizacji tych ekip, ówcześni goście minimalnie, bo 43:47 pokonali Poznaniaków. Teraz każdy opolski kibic żużla spodziewał się podobnego rozstrzygnięcia.

I tak się zapowiadało od początku. Już po trzech biegach gospodarze mieli aż 10 punktów przewagi (14:4), nie dając rywalom żadnych złudzeń. Na półmetku rywalizacji przewaga była jeszcze wyraźniejsza - po ośmiu przejazdach wynosiła ona 30:12. Do bardzo groźnej sytuacji doszło przy udziale zawodnika gości. Markus Birkemose, wpadł z impetem w bandę i z podejrzeniem złamania obojczyka pojechał do szpitala.

To jeszcze bardziej przekreśliło jakiekolwiek szanse gości, którzy w tym spotkaniu nie wygrali ani jednego biegu. Ostatecznie, całe zawody zakończyły się wynikiem 59:31, a Poznaniacy nie wygrali żadnego z przejazdu. Najwięcej punktów dla Opolan zdobyli Oskar Polis oraz Sam Masters - po 12 "oczek".

Na następne spotkanie Opolanie wybiorą się do Krosna, by zmierzyć się z tamtejszymi Wilkami. Ewentualne zwycięstwo może ich utrzymać w walce o awans
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".