• Wyświetleń: 1604
    • Dodano: 2020-09-18 / 23:19

Wyraźna porażka Gwardzistów

Opolanie przegrali z Azotami Puławy 25-35

Podopieczni Rafała Kuptela bardzo dobrze zaczęli sezon. Jak dotąd nie przegrali spotkania, jednak w swojej hali czekało na nich prawdziwe wyzwanie - rywalem były Azoty Puławy.

Obie ekipy przez pierwsze minuty były bardzo chaotyczne i nieskuteczne. Jednakże, z każdą chwilą spotkania ekipy się rozkręcały, a Gwardziści wyszli na prowadzenie. Niestety, po przerwie wziętej przez trenera gości, Larsa Waithera, goście odwrócili losy spotkania. Nieskuteczność oraz obrona przeciwników spowodowała, że Opolanie schodzili do przerwy z wynikiem 12-18.

Niestety, po zmianie stron nie wyglądało to lepiej. W grze gospodarzy wkradło się dużo nerwowości i Puławianie tylko powiększali swoją przewagę, a ostatecznie wynik na tablicy brzmiał 25-35. Bardzo dobrze w tym spotkaniu spisał się były zawodnik Gwardii - Mateusz Zembrzycki.

Następne spotkanie Opolanie zagrają w pierwszy weekend października. Pojadą oni do Mielca, gdzie rywalem będzie miejscowa Stal.