• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5517
  • Dodano: 2020-09-18 / 09:40
  • Komentarzy: 1

Koronawirus potwierdzony został u kolejnych uczniów Technikum Elektrycznego w Opolu

 
 
Koronawirus potwierdzony został u kolejnych uczniów Technikum Elektrycznego w Opolu

(Fot. Dżacheć)

Uczniowie przebywający do tej pory na zaleconej przez Sanepid kwarantannie otrzymali wyniki testów. Sześciu uczniów z tej grupy niestety zdążyło się zakazić koronawirusem.


Wyniki badań uczniów objętych kwarantanną potwierdziły zakażenie koronawirusem u sześciu osób z 23-osobowej klasy. Druga klasa z Technikum Elektrycznego przebywała na izolacji domowej od wtorku 8 września.

Sanepid zdecydował o kwarantannie po tym, jak pozytywny wynik testu otrzymał jeden z uczniów tej klasy. Badaniem objęto kolejne osoby. Dziś okazało się, że na COVID-19 zachorowało sześciu kolejnych uczniów.

W poniedziałek 21 września do szkoły wraca zatem sześciu nauczycieli i uczniowie, którzy nie otrzymali pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa. Zakażeni pozostają w domach nadal objęci kwarantanną. O tym, jak długo zdecyduje lekarz.

To kolejny przypadek COVID-19 w opolskich szkołach. Wcześniej informowaliśmy już o potwierdzonych przypadkach w Zespole Szkół Elektrycznych, Publicznych Szkołach Podstawowych nr 2 i 20.
reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-09-18 14:37:47 [83.30.18.*] id:1601886  
devilopole: Napisał postów [367], status [pismak] Reputacja
Wpiszcie w google - "Dziś Australia, jutro cały świat? Wiceszef policji w stanie Victoria grozi mieszkańcom" Chcecie mieć to samo e naszym kraju ? , wystarczy tylko być posłusznym i wierzyć dalej politykom.

Nick:
Treść: