• Wyświetleń: 1699
    • Dodano: 2020-09-14 / 10:11

Dreman rozbity w Stegu Arenie

To druga porażka w tym sezonie

Historyczny mecz na własnym boisku Dreman Team. Ich premierowym w roli gości rywalem został Piast Gliwice, siódma drużyna zeszłego sezonu. I ta ekipa aspirująca do walki o podium pokazała swoje doświadczenie, pewnie pokonując zespół z Komprachcic aż 0:7, do przerwy trafiając trzykrotnie. Również swoje spotkanie przegrał Gredar Brzeg wynikiem 3:0, mimo że jeszcze minutę przed końcem strata była jednej bramki.

Komplet wyników:

Słoneczny Stok Białystok 4-3 AZS UŚ Katowice
    Dreman Opole Komprachcice 0-7 Piast Gliwice
    GSF Gliwice 0-5 Constract Lubawa
    Clearex Chorzów 8-2 AZS UW Wilanów (Warszawa)
    Futsal Leszno (pauzuje)
    Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3-0 Futsal Team Brzeg
    Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice
    w pierwotnym terminie (12 września, 20:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
    Rekord Bielsko-Biała 7-3 LSSS Lębork
    Gatta Zduńska Wola 0-1 FC Toruń

Kolejne spotkania już 26-27 września. Dreman zmierzy się z AZS UŚ Katowice na wyjeździe, natomiast Gredar u siebie z Red Dragons Pniewy.