• 0
0
 
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1239
  • Dodano: 2020-09-14 / 09:58
  • Komentarzy: 0

Piąte z rzędu zwycięstwo Kolejarza!

 
 
Piąte z rzędu zwycięstwo Kolejarza!

(Fot. Dżacheć)

Tym razem zawodnicy Kolejarz Opole rozbili zespół z Rawicza 28:62

Motory nie gasną! W 2 lidze żużlowej, walczący o awans zawodnicy Kolejarza Opole stanęli przed szansą zdobycia kolejnych trzech punktów. Ich rywalem byli Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, który był osłabiony brakiem zawodników ekstraligowej Unii Leszno, co mogło ułatwić rywalizację gościom.

Mecz zaczął się bardzo spokojnie, bo od dwóch remisów. Niestety, dla gospodarzy to były jedyne powiewy optymizmu, gdyż od tego momentu Opolanie spokojnie wygrywali i to dość często podwójnie, kolejne biegi. Po pewnym czasie można było odnieść wrażenie, że Kolejarz minimalnie psuł starty, by gonić rywali i zwyciężać w kolejnych wyścigach. Rawiczanom udało się zwyciężyć tylko raz, bo w 12 biegu, lecz jedynie stosunkiem 4:2. Ostatecznie tablica wyników zatrzymała się na rezultacie 28:62, Najwięcej punktów dla Opolan zdobyli Hubert Łęgownik (14), Rene Bach oraz Sam Masters (13).

Kolejne spotkanie Kolejarz rozegra na własnym stadionie już za tydzień, a ich rywalem będzie PSŻ Poznań.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".