• Wyświetleń: 1900
    • Dodano: 2020-09-11 / 22:10

Gwardia niepokonana w tym sezonie

Tym razem Opolanie wygrali w Głogowie

Znakomity start PGNiG Superligi w wykonaniu podopiecznych Rafała Kuptela. W meczu inauguracyjnym sezonu 2020/2021, Opolanie pokonali w Stegu Arenie Piotrkowianina 33:29. W drugiej kolejce czekał ich wyjazd do Głogowa, by zmierzyć się z miejscowym Chrobrym.

Show zrobił w tym spotkaniu Maciej Zarzycki. Od pierwszych minut był niepowstrzymany dla defensywy gospodarzy. Również dobrze spisywał się Adam Malcher w bramce i gdy wydawało się, że do przerwy utrzymają bezpieczną przewagę, wtedy do głosu zaczęli dochodzić Głogowianie, którzy po 30 minutach przegrywali tylko jednym trafieniem

Spotkanie po zmianie stron nadal było "na styku" , a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Lecz przełamanie przyszło w 48 minucie, gdy zaczęła się seria sześciu bramek z rzędu Gwardii i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 31-35. Najlepiej dla Opolan trafiali Patryk Mauer (11 bramek) oraz Zarzycki (7 trafień).

W kolejnej kolejce Opolan czeka kolejne trudne zadanie, gdyż do Stegu Arena Opole przyjeżdżają Azoty Puławy.

2020-09-14 10:15:40 [217.173.195.*] id:1601752
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Mimo osłabień nieźle to wygląda. Młodzi rządzą :)