• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4471
  • Dodano: 2020-09-09 / 11:44
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie kilku osobówek na skrzyżowaniu Prószkowskiej i Kwoczka. 3 osoby w szpitalu

  Zderzenie kilku osobówek na skrzyżowaniu Prószkowskiej i Kwoczka. 3 osoby w szpitalu
   <i>(Fot. Zbyszek)</i>

  (Fot. Zbyszek)

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę przed 11:00 na skrzyżowaniu ulic Kwoczka i Prószkowskiej w Opolu. Uszkodzonych zostało kilka pojazdów, 3 osoby wymagały pomocy medycznej.


  Informacja o zdarzeniu z udziałem samochodów osobowych na opolskim skrzyżowaniu wpłynęła do służb ratunkowych w środę 9 września o godzinie 10:41. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji.

  - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy udali się na miejsce zdarzenia wynika, że kierujący Passatem 34-latek nie ustąpił pierwszeństwa kierującej Fordem 36-latce, w wyniku czego Passat chcąc uniknąć zderzenia najechał na dwa zaparkowane prawidłowo w obrębie skrzyżowania pojazdy. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiły 3 osoby, obaj kierujący i pasażer Volkswagena. Na miejscu cały czas pracuje policja, pas z Prószkowa do Opola jest zablokowany, ruch odbywa się wahadłowo - informuje mł. asp. Agnieszka Nierychła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

  Policja dodatkowo apeluje o ostrożną jazdę.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".