• 0
0
 
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1308
  • Dodano: 2020-09-07 / 11:11
  • Komentarzy: 0

Kolejne zwycięstwo Kolejarza!

 
 
Kolejne zwycięstwo Kolejarza!

(Fot. Dżacheć)

Żużlowcy zaczęli rundę rewanżową

Na opolskim torze zawodnicy Kolejarza nie dali szans Wolfe Wittstock 64:26. Już w następnej kolejce, podopieczni Marcina Sekuli chcieli się zrewanżować za tę wysoką porażkę, tym razem na własnym stadionie.

Początek należał do Opolan, gdzie to Hubert Łęgownik, który najlepiej punktował w tym spotkaniu oraz Mads Hansen zanotowali podwójne zwycięstwo, ale gospodarze bardzo szybko odrobili straty i bardzo długo zachowywał się stykowy rezultat spotkania. W biegach ósmym oraz dziewiątym prawdopodobnie przesądziły się losy całego spotkania. Żużlowcy Kolejarza dwukrotnie pokonali rywali 5:1. Od tego czasu systematycznie powiększała się przewaga gości, a ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 36:54.

Opolanie zadedykowali zwycięstwo niedawno zmarłemu mistrzowi świata oraz byłemu zawodnikowi ich drużyny, Jerzemu Szczakielowi, który odszedł z tego świata 1 września. Następne spotkanie opolskich żużlowców już 19 września, kiedy to na własnym stadionie zmierzą się z PSŻ Poznań.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".