• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1266
  • Dodano: 2020-09-07 / 12:21
  • Komentarzy: 0

  Koronawirus w czeskim zespole. Odwołano mecz Polska-Czechy U19

  Koronawirus w czeskim zespole. Odwołano mecz Polska-Czechy U19

  (Fot. Archiwum)

  Dzisiejszy mecz reprezentacji Polski U-19 został odwołany z powodu dodatniego wyniku testu na koronawirusa u jednej osoby z zespołu naszych rywali.


  W czwartek, 3 września, w gabinecie burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka odbyło się spotkanie z prezesem OZPN Tomaszem Garbowskim oraz przewodniczącym Wydziału Szkolenia OZPN Januszem Żebrowskim, gdzie dopięto wszelkie kwestie organizacyjne. Dla kibiców przygotowano darmowe bilety, więc spotykają się właśnie z dużym rozczarowaniem.

  Niestety - Zaplanowane na 7 września spotkanie towarzyskie reprezentacji Polski do lat 19 z Czechami zostało odwołane z powodu wykrycia w drużynie gości przypadku zarażenia koronawirusem - informuje Opolski Związek Piłki Nożnej. Mecz miał odbyć się na Stadionie Miejskim w Brzegu. To miał być drugi mecz podopiecznych Jacka Magiery podczas wrześniowego zgrupowania. Kilka dni temu Biało-Czerwoni zmierzyli się w z Niemcami zremisowali 1:1.

  Dotychczas kadra reprezentacji Polski trenowała w Brzegu, zaś reprezentacja Czech do spotkania przygotowywała się w Gogolinie, korzystając z dobrodziejstw infrastruktury czwartoligowego MKS-u.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".