• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3993
  • Dodano: 2020-09-09 / 09:50
  • Komentarzy: 1

  Drogowcy zamkną most nad rzeką Białka w Grodźcu. Będą objazdy

  Drogowcy zamkną most nad rzeką Białka w Grodźcu. Będą objazdy
   <i>(Fot. GDDKiA)</i>

  (Fot. GDDKiA)

  Zmiana organizacji ruchu, czyli zamknięcie odcinka DK46, będzie obowiązywała od 11 września do końca listopada 2020 roku.


  Od piątku 11 września rozpoczną się prace przy rozbiórce istniejącego oraz budowie nowego obiektu inżynierskiego nad rzeką Białka w ciągu drogi krajowej nr 46 w mieście Grodziec. Roboty związane z inwestycją będą prowadzone przy czasowym wyłączeniu z ruchu - czyli zamknięciu odcinka drogi krajowej nr 46 w Grodźcu na długości około
  50 m, w obrębie budowanego obiektu.

  Dla mieszkańców będzie możliwy dojazd w okolice robót od strony Opola i Częstochowy, natomiast przejazd przez most będzie niemożliwy.

  Ze względu na zamkniecie odcinka DK 46 w mieście Grodziec, ruch pojazdów w kierunku Częstochowy, będzie odbywał się objazdem drogami wojewódzkimi nr 463 (odcinek Ozimek - Zawadzkie) i 901 (odcinek Zawadzkie - Obwodnica Dobrodzienia) - długość objazdu - 35km.

  Ruch pojazdów z kierunku Częstochowy do Opola, będzie odbywał się analogicznymi odcinkami dróg wojewódzkich -nr 901 (odcinek Obwodnica Dobrodzienia - Zawadzkie) i 463 (Zawadzkie - Ozimek)

  Na trasie objazdu na skrzyżowaniach, będą ustawione tablice koloru żółtego informujące o kierunku objazdu. - Wykonawca prowadzi prace starając się minimalizować utrudnienia dla kierowców, aby docelowo trwały jak najkrócej. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę - czytamy w informacji od GDDKiA Opole.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-09-09 15:30:53 [217.173.195.*] id:1601616  
  wojtasoks: Napisał postów [5156], status [VIP] Reputacja
  Miasto Grodziec. Nie wiedziałem:)

  Nick:
  Treść: