• Wyświetleń: 766
  • Dodano: 2020-08-31 / 10:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Czas wybrać kierunek dla siebie!

  Czas wybrać kierunek dla siebie!

  Wakacje zbliżają się do końca. To ostatni moment na decyzję o wyborze kierunku dalszego kształcenia. Chcesz szybko zdobyć odpowiednie kwalifikacje, by nawet za rok zacząć pracę marzeń? Zapisz się do szkoły policealnej i rozpocznij naukę już we wrześniu.


  Minimum 50% zajęć praktycznych, kształcenie z wykorzystaniem narzędzi do zdalnego nauczania, możliwość uzyskania dyplomu na wybranych kursach już po roku edukacji ? to tylko zapowiedź tego, co czeka przyszłych słuchaczy szkół policealnych. Chcąc uczyć się w tak komfortowych i bezpiecznych warunkach, wystarczy tylko wybrać kierunek odpowiadający swoim zainteresowaniom.

  Florystyka i bukieciarstwo
  Fascynuje Cię świat roślin lub marzysz o otwarciu własnej kwiaciarni? Na kierunku Florystyka i bukieciarstwo dowiesz się, jak dobierać i przygotowywać rośliny do tworzenia dekoracji florystycznych oraz wiązanek okolicznościowych z okazji ślubu czy komunii. Zdobędziesz umiejętności z zakresu pielęgnacji roślin ciętych, doniczkowych i gotowych dekoracji. Nauczysz się także, jak stylizować wnętrza z wykorzystaniem roślin. Kształcenie na tym kierunku trwa rok. Jako absolwent możesz zacząć pracę w pracowniach florystycznych, firmach specjalizujących się dekoracją wnętrz lub założyć własną działalność gospodarczą i wykorzystać zdobyte umiejętności na własny rachunek.

  Opiekunka dziecięca
  Jeżeli lubisz spędzać czas z dziećmi i czerpiesz satysfakcję z obserwacji ich rozwoju podczas wspólnych zabaw, z pewnością zainteresuje Cię kierunek Opiekunka dziecięca z masażem Shantala. Podczas dwóch lat kształcenia zdobędziesz wiedzę z zakresu opieki i pielęgnowania dziecka. Dowiesz się, w jaki sposób przeprowadzać pierwszą pomoc przedmedyczną oraz jak wspierać jego rozwój psychomotoryczny. Kierunek został wzbogacony praktycznymi zajęciami z masażu Shantala, który wycisza dziecko, relaksuje oraz pomaga w nawiązaniu więzi. Po zakończeniu nauki możesz zacząć pracę w żłobkach, przedszkolach lub dziecięcych oddziałach szpitalnych.


  Terapeuta zajęciowy
  Masz w sobie dużo empatii, całe pokłady kreatywności oraz silną potrzebę pomocy potrzebującym? Jako terapeuta zajęciowy z arteterapią możesz wykorzystać swoje predyspozycje i profesjonalnie zacząć prowadzić różne formy i techniki terapii zajęciowej. Ten dwuletni kierunek przygotuje Cię do przeprowadzania terapii za pomocą sztuki, w tym: choreoterapii, muzykoterapii, bajkoterapii, teatroterapii czy filmoterapii. Dowiesz się, jak zorganizować zajęcia warsztatowe, kulturalno-oświatowe i artystyczne oraz rekreacyjne i sportowe pod kątem prowadzonej terapii. Ponadto nauka przygotuje Cię do współpracy z zespołem rehabilitacyjnym. Zdobytą wiedzę i umiejętności możesz wykorzystać jako terapeuta w placówkach rehabilitacji, szpitalach, sanatoriach, hospicjach czy na warsztatach terapii zajęciowej w innych placówkach opiekuńczych.


  Jesteś zainteresowany powyższymi kierunkami? A może szukasz innej ścieżki zawodowej? W szerokiej ofercie edukacyjnej szkoły TEB Edukacja w Opolu znajdziesz idealny kierunek dla siebie. Wejdź na stronę www.teb.pl/miasta/opole/oferta, gdzie czeka na Ciebie całe mnóstwo możliwości rozwoju. Weź udział w rekrutacji i zapisz się do szkoły bez wychodzenia z domu: https://teb.pl/rekrutacja/zapisy-online/szkoly-policealne,25 lub w sekretariacie szkoły i zacznij naukę już we wrześniu.

  Więcej informacji:
  TEB Edukacja w Opolu
  ul. Krakowska 45-47
  45-018 Opole
  Tel: 77 446 15 00
  Tel: 77 453 88 85
  e-mail: opole@teb.pl
  www.teb.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-medyczne
  www.facebook.com/TEBOpole  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.