• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 2364
  • Dodano: 2020-08-29 / 08:44
  • Komentarzy: 0

Koncert Kolejarza Opole!

 
 
Koncert Kolejarza Opole!

(Fot. Dżacheć)

Kolejne zwycięstwo Opolan w 2 Lidze Żużlowej.

W 6 kolejce trzeciego poziomu żużla w Polsce, Opolanie na torze przy ulicy Wschodniej, mierzyli się z Wolfe Wittstock. Jak dotychczas, gospodarze odnieśli dwie porażki na samym początku sezonu, oraz dwa zwycięstwa, dlatego też kibice liczyli na kontynuowanie passy.

I na to się zanosiło od początku. Pierwszy bieg pewnie wygrali żużlowcy Kolejarza, w drugim pokazali się juniorzy Wittstocka, Lukas Baumann dojechał na pierwszym miejscu, natomiast na trzecim Ben Erst, a jedyne punkty przywiózł dla opolskiej ekipy Jakub Osyczka. Podobna rzecz działa się w biegu ósmym, gdzie Steven Mauer oraz Sandro Wassermann zgarnęli łącznie cztery punkty, natomiast dwa oczka wpadły na konto Kolejarza dzięki Samowi Mastersowi.

I to były jedyne dwa zwycięstwa gości. Przez resztę zawodów Opolanie pokazywali swoją dominację, pewnie zgarniając kolejne biegowe zwycięstwa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 64:26, natomiast najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Oskar Polis, bo aż czternaście.

Kolejne spotkanie odbędzie się już w ramach rundy rewanżowej. Kolejarza czeka wyjazd do Wittstocka, by zgarnąć kolejne punkty, które przybliżą do awansu.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".