• Dodano: 2020-08-29 / 03:48
    • Komentarzy: 5

Bolesna przegrana na otwarcie sezonu

Odra Opole przegrała 0:4 z ŁKS-em Łódź

Po ciężkiej, lecz zakończonej utrzymaniem poprzedniej kampanii, gracze Odry po nieco ponad miesiącu z powrotem wybiegli na ligowe boiska. Na początek sezonu 2020/2021 Opolanie przy Oleskiej zmierzyli się z bardzo wymagającym rywalem - ŁKS Łódź, którzy byli faworytem spotkania.

Od początku goście udowadniali swoje większe doświadczenie. I bardzo szybko udokumentowane to zostało bramką - Michał Trąbka zaskoczył Mateusza Kuchtę uderzeniem zza pola karnego. Łodzianie napierali, a problemy Odry skumulowały się w 30 minucie, gdy z powodu kontuzji uda podstawowego golkipera, między słupkami zameldował się Tobiasz Weinzettel, który musiał w pierwszej połowie jeszcze raz wyciągać piłkę z siatki, gdy po stałym fragmencie z rogu boiska wykończył Samuel Coral.

Po zmianie stron Opolanie starali się zniwelować dwubramkową stratę, raz próbował Mateusz Kamiński, a raz Dawid Czapliński. Jednakże, bez rezultatu. Natomiast goście konsekwentnie grali swoje, czym przypieczętowali to jeszcze dwoma bramkami w wykonaniu Pirulo oraz Sekielskiego i sędzia zakończył przy wyniku 0:4.

Kolejne spotkanie Odra zagra dopiero za 2 tygodnie, ponownie u siebie, tym razem z Zagłębiem Sosnowiec.

2020-08-31 06:45:21 [165.225.73.*] id:1601331
    dontomasso: Napisał postów [4253], status [VIP] Reputacja