• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 7416
  • Dodano: 2020-08-29 / 03:23
  • Komentarzy: 2

  Stara Azteka znów zagrała. Tym razem na zakończenie wakacji

  Stara Azteka znów zagrała. Tym razem na zakończenie wakacji

  (Fot. Dżacheć)

  Back To Azteka - Zakończenie Wakacji - to drugie wydarzenie w niezwykle klimatycznych Starych Budkowicach. Przed klub Azteka znów zjechały tłumy imprezowiczów.


  W Starych Budkowicach byliśmy świadkami ponownego wskrzeszenia kultowego klubu. Głodni dyskotekowych klimatów mieli w piątek wieczorem możliwość by ostatni raz w tym roku poczuć legendarny klimat Azteki. Za konsoletą pojawili się ponownie znani Dj, m.in. DJ Dragon, Dee Push czy Ref.

  - Byłam z koleżankami za pierwszym razem, kiedy wskrzeszali dawną Aztekę i wiedziałam już wtedy, że jeśli pojawi się kolejna możliwość to będziemy znów. Nie wiem jak to się dzieje, ale brakuje naprawdę niewiele, by poczuć się jakby to było wewnątrz starego klubu, jakieś kilkanaście lat temu - mówi Angelika, mieszkanka podopolskiej wsi.

  - Ludzie potrzebują takich miejsc i takich rozrywek. Na Opolszczyźnie naprawdę jest bardzo mało klubów w porównaniu do tego, co było kiedyś. Sądzę, że beneficjenci tego typu weekendowej zabawy na pewno by się znaleźli. Chętnie przyjadę na każdą imprezę w tym miejscu, tutaj po prostu czuć imprezowy klimat - dodaje Kamil, który przyjechał ze znajomymi z Opola.

  Kultowe miejsce na mapie opolskich dyskotek na kolejną noc wróciło do życia. Ponieważ mury obiektu nadal kryją dawną historię, impreza odbyła się przed klubem. Całe wydarzenie odbyło się w rygorze sanitarnym.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-08-29 08:47:35 [78.8.173.*] id:1601278  
  fuksik: Napisał postów [781], status [rozpisany/na] Reputacja
  mówi Angelika, mieszkanka podopolskiej wsi..... Angelika

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2020-08-29 11:05:27 [5.173.50.*] id:1601286  
  Król Forum: Napisał postów [1223], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Wiem która, z budkowic ta co się ladnie puszczała.. też ja brałem