• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4591
  • Dodano: 2020-08-27 / 10:30
  • Komentarzy: 0

  Śmiertelny wypadek w powiecie nyskim. Zginął 25-letni kierowca Skody

  Śmiertelny wypadek w powiecie nyskim. Zginął 25-letni kierowca Skody
   <i>(Fot. KPP Nysa)</i>

  (Fot. KPP Nysa)

  Nyscy policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Zlate Hory - Głuchołazy. Tam 25-letni kierujący osobową skodą, zjechał na pobocze do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.  W czwartek 27 sierpnia, około godz. 00:30 dyżurny nyskiej Policji, otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na DK 411 na trasie Zlate Hory- Głuchołazy. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25-letni kierowca osobowej skody, z nieznanych jak na razie przyczyn, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń mieszkaniec powiatu białostockiego poniósł śmierć na miejscu. Natomiast podróżujący z nim 33-letni pasażer, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala przez załogę pogotowia ratunkowego - tłumaczy Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nysie asp. Magdalena Skrętkowicz.

  Policjanci obsługujący zdarzenie wykonali szereg czynności w miejscu wypadku. Zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz dokumentacje fotograficzną. Przez kilka godzin droga na tym odcinku była zablokowana, a mundurowi prowadzili ruch objazdem przez okoliczne miejscowości. Wszystkie te czynności po to, by wyjaśnić wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

  Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze, stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie zdrowego rozsądku. Bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych. Dlatego zadbajmy o to, aby podczas tych wakacji na naszych drogach było jak najmniej zdarzeń. Pamiętajmy, żeby za kierownicę zawsze wsiadać wypoczętym i nigdy się nie śpieszyć. Kiedy w trakcie podróży czujemy się osłabieni, warto zrobić pauzę, odpocząć i dopiero wtedy ruszać w dalszą drogę.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".