• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1149
  • Dodano: 2020-08-27 / 11:21
  • Komentarzy: 0

  Pożar stolarni w Świerczach gasiło 8 zastępów straży pożarnej

  Pożar stolarni w Świerczach gasiło 8 zastępów straży pożarnej

  (Fot. OSP Borki Wielkie - KSRG)

  Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w wyniku pożaru, który wybuchł w zakładzie stolarskim pod Olesnem. Na miejscu z ogniem walczyło 8 zastępów straży pożarnej.


  Zgłoszenie o pojawieniu się ognia w zakładzie stolarskim w miejscowości Świercze wpłynęło do oleskich służb ratunkowych w środę 26 sierpnia o godzinie 22:12. Na miejsce zadysponowano 8 zastępów straży pożarnej.

  Służby ratunkowe, które dotarły na miejsce zdarzenia potwierdziły pożar znajdujący się na poddaszu hali przemysłowej stolarni. Wstępnie straty oszacowano na 40 tysięcy złotych. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

  Na miejscu pracowały 3 zastępy straży z JRG w Oleśnie, zastęp OSP KSRG Borki Małe, OSP Borki Wielkie - KSRG, OSP KSRG Wysoka, OSP Sowczyce oraz KSRG OSP Szemrowice.

  Na tę chwilę nie wiadomo co przyczyniło się do pojawienia się ognia w stolarni. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia opracowują policyjni biegli.
  reklama
  .

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".