• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3828
  • Dodano: 2020-08-26 / 11:11
  • Komentarzy: 0

  Zadymienie w mieszkaniu na 3 piętrze w Opolu

  (Fot. Dżacheć)

  Starsza pani, która zapomniała, że zostawiła garnek na ogniu postawiła na nogi kilkunastu strażaków. Na szczęście alarm okazał się mniej poważny niż zakładano.


  W środę 26 sierpnia po godzinie 10:00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęła informacja o pożarze w mieszkaniu na 3 piętrze bloku wielorodzinnego. Na miejsce zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

  Jak przekazał nam Kierujący Działaniami Ratowniczymi, starsza kobieta zostawiła na ogniu garnek z potrawą i o nim zapomniała na skutek czego doszło do zadymienia w mieszkaniu. Sytuacja została szybko opanowana przez strażaków przybyłych na miejsce. Pani natomiast udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, nie była konieczna dalsza opieka lekarska.

  Na co dzień zapominamy, że każdy z nas - jeśli ma szczęście i trochę zdrowia - będzie kiedyś w wieku senioralnym. Wiele seniorów na Opolszczyźnie mieszka samotnie, często nie radząc sobie z codziennością. Jeśli mamy wokół siebie starszych sąsiadów, warto zerknąć co jakiś czas, co u nich słychać.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  ,
  reklama

  Powiązane materiały

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia