Energy Klimatyzacja Wentylacja Pompy Ciepla Fotowoltaika

  Adres:
  Niemodlińska 58A
  45-865 Opole
  Telefon:
  77 453 09 04
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  biuro@hti.com.pl

  Instalacjeinstall solar panels

  Energy Heat Technology Investment istnieje na rynku od ponad 15 lat. Pomimo zdobytego doświadczenia jesteśmy dynamicznie rozwijającym się dostawcą oraz instalatorem innowacyjnych rozwiązań z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, pomp ciepła oraz odnawialnych źródeł energii.
  Nasze instalacje wykonywane są nie tylko przy wykorzystaniu markowych urządzeń, ale i przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, zawsze z uwzględnieniem wytycznych producenta, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność.Mnogość realizowanych inwestycji pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych usług, jak również dużą konkurencyjność cenową. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych.

  Posiadamy autoryzację wielu kluczowych producentów. Nie kończymy naszych realizacji na etapie dostawy urządzeń. Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia opatrzone są gwarancją oraz zapewniamy ich profesjonalny serwis.
  ProjektyThe part of architectural project

  Specjalizujemy się w projektowaniu sieci, instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych,wentylacyjnych, grzewczych, fotowoltaicznych i wielu innych, oraz wykonywaniu analiz techniczno – ekonomicznych.
  Świadczymy pełne doradztwo i wsparcie w trakcie całej realizacji inwestycji- od wykonania analiz i koncepcji przedinwestycyjnych, poprzez dobór urządzeń i materiałów, sporządzenie projektu, wykonanie, aż do odbioru popartego pełną dokumentacją.

  Wszelkie projekty wykonujemy kompleksowo a możliwość ich jednoczesnej realizacji przez naszą firmę zapewnia optymalizację całego procesu realizacji inwestycji, jak również pozwala Inwestorom na zaoszczędzenie czasu i ograniczenie kosztów.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2018-01-20