• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1648
  • Dodano: 2020-08-21 / 10:03
  • Komentarzy: 0

Można korzystać już z aplikacji "OnTime" - nowej dynamicznej informacji pasażerskiej

 
 
Można korzystać już z aplikacji "OnTime" - nowej dynamicznej informacji pasażerskiej
Pasażerowie mogą już korzystać z nowego oprogramowania "OnTime", które pokazuje położenie autobusów komunikacji miejskiej, rozkłady jazdy oraz wirtualną tablicę z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym.


Miejski Zakład Komunikacji uruchomił nową platformę dynamicznej informacji pasażerskiej w Opolu o nazwie OnTime. Platforma ta dostępna jest na stronie internetowej dip.mzkopole.pl oraz w formie aplikacji do pobrania ze sklepu Google Play i App Store.

Oprogramowanie OnTime pokazuje położenie autobusów komunikacji miejskiej, rozkłady jazdy oraz wirtualną tablicę z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym. - Pasażer może wybrać interesujący go przystanek komunikacyjny z listy lub klikając w mapę. Aplikacja pozwala też na wyświetlenie trasy wybranej linii. Za pośrednictwem aplikacji będziemy zamieszczali komunikaty związane z funkcjonowaniem komunikacji zbiorowej w mieście np. informacja o czasowym wyłączeniu niektórych przystanków - czytamy w informacji dla pasażerów opublikowanej przez MZK Opole.

Dodatkowo, serwis OnTime będzie stanowił bazę dla wdrażanego w mieście systemu ITS, preferującego autobusy komunikacji miejskiej. Decydując się na uruchomienie OnTime kierowaliśmy się przekonaniem, że korzystanie z komunikacji zbiorowej ma być przede wszystkim łatwe i wygodne.

- Pasażerów, którzy do tej pory korzystali z serwisu KiedyPrzyjedzie.pl, chcemy zapewnić, że nadal będą mogli z niego korzystać, serwis nie zostanie wyłączony. Niemniej jednak zapraszamy do korzystania z nowej platformy, która mamy nadzieję stanie się dla Państwa głównym portalem dynamicznej informacji pasażerskiej - czytamy w komunikacie.

serwis OnTime

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".