• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1084
  • Dodano: 2020-08-14 / 14:14
  • Komentarzy: 0

  Przed nami Święto Ziół w Talentowni

  Przed nami Święto Ziół w Talentowni
  W sobotę 15 sierpnia w godzinach 10-18 w Talentownii przy ulicy Barlickiego 13 odbędzie się spotkanie z zielarzami, degustacje ziołowych naparów oraz potraw. Wydarzenie promuje zastosowanie ziół w tradycyjnej medycynie, kosmetyce i kulinariach.


  Święto Ziół to niezwykle barwne i aromatyczne wydarzenie. W ofercie wystawców będą miody, specjały pszczele z ziół, produkty ziołowe oraz przyprawy do kulinariów. Swoje wyroby oferować będą również rękodzielnicy w postaci mchu i wyrobów z drewna. Opórcz tego nie zabraknie wianków, bukietów, woreczków z suszem, naturalnych świec, hydrolatatów, wody kwiatowej, wody aromatycznej, hydrosoli i toników naturalnych. Będzie można nabyć także specyfiki z roślin leczniczych, mydła, żele, szampony, pasty do zębów z ziół, naturalne kremy do twarzy, syropy, balsamy, nalewki, maści, krople i kapsułki ziołowe, herbaty świata, a także produkty lokalne: sery z ziołami i ryby w słoikach.

  Na smakoszy zdrowego naturalnego jedzenia będą czekały dobrze doprawione potrawy francuskie, wyjątkowa zupa rybna i sushi z ziołami.

  Podczas wydarzenia odbędą się bezpłatne wykłady o zdrowiu, porady zielarskie a dla najmłodszych kreatywne aktywności.

  Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Kwitnące Talenty, Cascara oraz Zielarz Radzi przy współpracy z Zakonem Braci Mniejszych Franciszkanów z Opola.
  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".