• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2955
  • Dodano: 2020-08-12 / 12:16
  • Komentarzy: 1

Utrudnienia na moście Sybiraków

 
 
Utrudnienia na moście Sybiraków

(Fot. Dżacheć)

Kolejne utrudnienia czekają na zmotoryzowanych na remontowanym moście Pamięci Sybiraków w Opolu. Miejski Zarząd informuje, że utrudnienia w ruchu na łączniku między ulicą Budowlanych a mostem.

Na początek wykonawca sfrezuje nawierzchnię, a następnie, będzie układał masę bitumiczną na łączniku między ulicą Budowlanych a mostem. Frezowany fragment cały czas będzie przejezdny.

- Od dziś mogą występować utrudnienia w ruchu na łączniku między ulicą Budowlanych a mostem Pamięci Sybiraków. Na początek wykonawca sfrezuje nawierzchnię, a następnie, będzie układał masę bitumiczną na tym odcinku. Frezowany fragment cały czas będzie przejezdny. Natomiast od piątku od godziny 17, do soboty do godziny 7 rano łącznik między ulicą Budowlanych a mostem pamięci Sybiraków będzie ZAMKNIĘTY.

ZAMKNIĘTA będzie też estakada nad rondem z Zaodrza w kierunku Opola Wschodniego. Nie będzie możliwości dojazdu na Zaodrze z ulicy Budowlanych i Książąt Opolskich? Estakada w kierunku Zaodrza będzie cały czas przejezdna. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o ostrożność - informuje Adam Leszczyński, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu.

Objęty remontem jest most, który powstał jeszcze w latach osiemdziesiątych. Na moście Pamięci Sybiraków będzie wymieniona nawierzchnia i dylatacja, wyremontowane chodniki, powstanie też ścieżka rowerowa oraz nowe oświetlenie. Most na czas trwania remontu będzie przejezdny, najprawdopodobniej będą jednak czasowe wyłączenia poszczególnych pasów jezdni.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-08-12 14:59:11 [217.173.195.*] id:1600760  
wojtasoks: Napisał postów [3945], status [VIP] Reputacja
Czy aby na pewno będzie zamknięta estakada w kierunku Opola Wschodniego? Bo to chyba niewiele ma wspólnego z remontem mostu nad Odrą.

Nick:
Treść: