• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2378
  • Dodano: 2020-08-10 / 10:44
  • Komentarzy: 2

  Biegł wprost pod nadjeżdżający pociąg, uratowali go policjanci

  Biegł wprost pod nadjeżdżający pociąg, uratowali go policjanci

  (KMP Opole)

  Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Opolu uratowali życie 32-latka. Sytuacja była niebezpieczna, gdyż młody człowiek biegł wprost pod jadący pociąg. Dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się zapobiec tragedii, a mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. Po raz kolejny mundurowi udowodnili, że ludzkie życie jest dla nich największą wartością.

  Sierż. sztab. Grzegorz Sikorski i st. sierż. Damian Janiszewski patrolowali wspólnie ulice swoich dzielnic, kiedy odebrali zgłoszenie od dyżurnego. Z zawiadomienia wynikało, że do jednego z osiedlowych mieszkań próbuje dostać się mężczyzna. Miał dobijać się do drzwi i krzyczeć że ktoś go goni. Kiedy pod wskazany adres podeszli policjanci, mężczyzny już nie było.

  Po kilkunastu minutach przyszło kolejne zgłoszenie, tym razem mężczyzna o podobnym rysopisie miał chować się pod zaparkowane auta, był przestraszony, zachowywał się irracjonalnie. Z relacji świadków wynikało, że młody człowiek oddalił się w kierunku torowiska. W wytypowane miejsce natychmiast udali się dzielnicowi.

  W ostatniej chwili mundurowi zauważyli leżącego na torowisku człowieka. Mężczyzna na widok policjantów wstał i zaczął uciekać wzdłuż torów wprost pod nadjeżdżający skład pociągu. 32-latek szarpał się i próbował wyrywać policjantom, którzy z pomocą przybiegli w ostatniej chwili.

  Najprawdopodobniej to dzięki sprawnym i szybkim działaniom dzielnicowych nie doszło do tragedii, a młody człowiek trafił pod opiekę specjalistów.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-08-10 18:31:31 [5.173.32.*] id:1600656  
  tippmann: Napisał postów [6014], status [VIP] Reputacja
  za kilka dni czubek znów spróbuję i oby mu się udało

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2020-08-11 11:13:00 [217.173.195.*] id:1600690  
  wojtasoks: Napisał postów [4549], status [VIP] Reputacja
  Jeśli czubek to trzeba spróbować mu pomóc. Ciekawe czy czymś się wspomagał żeby takie szopki odstawiać.