- Autor: Aga_Ko
- Wyświetleń: 2318
- Dodano: 2020-08-03 / 21:33
- Komentarzy: 0
Kobieta straciła panowanie nad pojazdem. Miała dużo szczęścia 
	
	
	    Kierująca Peugeotem może mówić o dużym szczęściu. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w powiecie kluczborskim.  
Służby ratunkowe z powiatu kluczborskiego zostały wezwane do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego w poniedziałek 3 sierpnia po godzinie 20:00.
Kierująca samochodem osobowym marki Peugeot z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała na lewy pas drogi i wpadła do przydrożnego rowu. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń a pojazd opuściła o własnych siłach.
Poszkodowanej kobiecie w pierwszej fazie działań strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy, aż do przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego z Kluczborka. Ostatecznie kobieta nie trafiła do szpitala. 
Na miejscu interweniowały 3 zastępy straży pożarnej, w tym jeden zastęp z JRG w Kluczborku oraz dwa zastępy z OSP w Byczynie. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia zbadają policyjni biegli. 
	 
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	
	    
		
		
		Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
	     
	 
	
	
	
    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
 
	
	
        
        Najczęściej czytane
	
        Powiązane materiały
	
        Polub nas!
	
        Chmura tagów
	
        Ogłoszenia
	 
	     
	 
                
    Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
    na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików 
    
cookie.
    
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie 
    
polityka prywatności.
    
    Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.