• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4677
  • Dodano: 2020-07-31 / 12:52
  • Komentarzy: 0

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Zablokowana DK94 w powiecie brzeskim.

 
 
Zderzenie osobówki z ciężarówką. Zablokowana DK94 w powiecie brzeskim.
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Na drodze krajowej nr 94, między zjazdem na Gierszowice a Strzelnikami doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego. Droga jest całkowicie zablokowana.


W piątek 31 lipca do brzeskich służb ratunkowych wpłynęła informacja o czołowym zderzeniu pojazdów osobowego i ciężarowego. Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 94 pomiędzy zjazdem na Gierszowice a Strzelnikami - policja wytyczyła objazdy.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11:50. Na chwilę obecną droga jest całkowicie zablokowana. Od strony Opola policjanci kierują samochody w miejscowości Łosiów na Jesione i Kantorowice, a od strony Brzegu pojazdy są kierowane na Gierszowice (tylko osobowe), dla samochodów ciężarowych jest informacja, że trzeba kierować się w stronę Żłobizny i Michałowa - informuje asp sztabowy Bogusław Dąbkowski.

- Kierujący samochodem osobowym 64-letni mężczyzna zaczął wyprzedzać i nie upewnił się, czy nie jest wyprzedzany przez inny pojazd. Okazało się, że w tym momencie kierującego Passatem wyprzedzał pojazd ciężarowy. W wyniku zdarzenia pojazd ciężarowy zepchał osobówkę do rowu. 64-latek kierujący osobówką został zabrany do szpitala na badania - dodaje Dąbkowski.

Na miejscu pracują 4 zastępy straży pożarnej, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.


Aktualizacja 13:20

Droga jest przejezdna.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".