• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1198
  • Dodano: 2020-07-30 / 17:04
  • Komentarzy: 1

Kradł felgi, auta zostawiał "na cegłach"

 
 
Kradł felgi, auta zostawiał "na cegłach"
 <i>(KPP Kluczbork)</i>

(KPP Kluczbork)

Policjanci z kluczborskiej komendy zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Mieszkaniec powiatu jest podejrzany o kradzieże kilku kompletów felg aluminiowych wraz z oponami. Po kradzieży kół, miał on pozostawiać samochody "na cegłach". Policjanci odzyskali skradzione mienie. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Kryminalni z kluczborskiej komendy od kilku tygodni otrzymywali informację o przypadkach kradzieży kół i felg. Opony znikały z samochodów zaparkowanych na parkingu jednego z kluczborskich osiedli. Sprawca wybierał auta, na których założone były felgi aluminiowe, a następnie w godzinach nocnych kradł je pozostawiając pojazdy "na cegłach".

Działania funkcjonariuszy wydziału kryminalnego pozwoliły na zatrzymanie 25-letniego mężczyzny. Podczas przeszukania jego domu policjanci odzyskali trzy komplety kół od samochodów różnych marek. Wartość mienia odzyskanego przez policjantów to ponad 3 tys. zł.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, został przesłuchany i przyznał się ich popełnienia. 25-latek odpowie teraz przed sądem za swoje czyny a grozić mu może do 5 lat więzienia.

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-07-31 11:31:22 [89.67.7.*] id:1600387  
The Naturator: Napisał postów [1897], status [Szycha] Reputacja
Trzy komplety za ponad 3000 zł to jakieś tanie felgi wybierał.

Nick:
Treść: