• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 5152
  • Dodano: 2020-07-28 / 08:04
  • Komentarzy: 0

Nowe zarządzenie rektora Uniwersytetu Opolskiego

 
 
Nowe zarządzenie rektora Uniwersytetu Opolskiego

(Fot. Archiwum)

Zarządzenie Rektora Uniwersytetu Opolskie dotyczy organizacji nowego roku akademickiego

Zarządzenie Rektora prof. Marka Masnyka jest poprawką i zmianą jednolitego zarządzenia z dnia 19 maja 2020 r. w sprawie szczególnych zasad przeprowadzania zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Czytamy w nim, że zasady wprowadzone od połowy maja, dla wszystkich kierunków oraz stopni nauczania, zostaną podtrzymane na czas pierwszego semestru roku akademickiego 2020/2021. Jednakże, w wyjątkowych przypadkach są dopuszczalne zajęcia tradycyjne:

- (..) dopuszcza się możliwość prowadzenia określonych zajęć dydaktycznych w mieszanej (hybrydowej) formie,to jest z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz w formie stacjonarnej. Prowadzenie zajęć w formie, o której mowa w zdaniu poprzedzającym nie może prowadzić do powstania dodatkowych kosztów po stronie Uniwersytetu Opolskiego oraz dublowania grup zajęciowych. - czytamy.

Jest to o tyle zaskakująca decyzja, gdyż obrony prac dyplomowych, w przeciwieństwie do Politechniki Opolskiej, odbywały się w sposób tradycyjny.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".