• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2740
  • Dodano: 2020-07-27 / 14:58
  • Komentarzy: 1

  Młyny: Zderzenie samochodu dostawczego z kombajnem zbożowym. Dwie osoby w szpitalu

  Młyny: Zderzenie samochodu dostawczego z kombajnem zbożowym. Dwie osoby w szpitalu

  (Fot. OSP Rudniki )

  Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło dziś przed południem w powiecie oleskim. Kierujący kombajnem wymusił pierwszeństwo przejazdu na samochodzie dostawczym. Dwie osoby zostały ranne.


  W poniedziałek 27 lipca około 11:20 do oleskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu dostawczego z maszyną rolniczą.

  - Po dojeździe na miejsce okazało się, że kierujący kombajnem 30-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającej się samochodem marki Renault Master 47-letniej kobiecie. W wyniku zderzenia pojazdów zarówno pani z samochodu dostawczego, jak i kierowca kombajnu zostali przetransportowani do szpitala - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie.

  Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ranną kobietę do szpitala. Mężczyzna trafił do szpitala karetką pogotowia.

  Policjanci podkreślają, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu wciąż pracują policyjni biegli, trwają oględziny miejsca zdarzenia. Na drodze DK 43 w miejscowości Młyny nie ma już utrudnień. Na miejscu pracowały zastępy z OSP w Rudnikach, OSP KSRG Dalachów oraz JRG z Olesna.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-07-28 09:12:14 [165.225.73.*] id:1600330  
  dontomasso: Napisał postów [3483], status [VIP] Reputacja
  przepisowo to tym masterem nie jechala. patrzac na zniszczenia

  Nick:
  Treść: