• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1150
  • Dodano: 2020-07-22 / 14:30
  • Komentarzy: 2

6 zarzutów dla podejrzanego o włamania do altanek działkowych

 
 
6 zarzutów dla podejrzanego o włamania do altanek działkowych

(Fot. Archiwum)

Policjanci z Komisariatu Policji w Zawadzkiem zatrzymali podejrzanego o włamania do altanek działkowych. 43-latek usłyszał 6 zarzutów dotyczących włamań, uszkodzeń mienia i kradzieży. Mężczyzna przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów.

Policjanci z Zawadzkiego w ostatnim czasie otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących włamań na ogródkach działkowych. Ginęły z nich różnego rodzaju sprzęty elektroniczne oraz wyposażenie domków. Tymi sprawami zajęli się miejscowi kryminalni. Policjanci rozpytywali potencjalnych świadków i sprawdzali każdy sygnał i ślad.

Niedzielnej nocy funkcjonariusze, kontrolując ogródki działkowe, zauważyli podejrzanie zachowującą się osobę. Policjanci znaleźli przy niej narzędzia służące do włamań. Mężczyzna w rozmowie przyznał, że szukał altanki do okradzenia.

43-latek usłyszał łącznie 6 zarzutów, do których się przyznał. Mieszkaniec powiatu strzeleckiego najczęściej zabierał sprzęt elektroniczny oraz narzędzia ogrodnicze. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz kara nawet do 10 lat więzienia.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-07-22 17:01:12 [31.60.31.*] id:1600170  
liberty: Napisał postów [2215], status [Szycha] Reputacja
Dziad bedzie siedział nawet 10 lat za okradanie ogródków a Szumowski - Swiety Apostoł i męczennik z PIS odchodzi z rzadu z powodu "hejtu" i nikt go nie pociągnie do odpowiedzialności za respiratory kupione od handlarza bronią gdzie zapłacił 2/3 przedpłaty z 370 mln zł a sprzętu nie ma...Nie wspomne juz o aferze maseczkowej i o tym ze byle rozporządzeniem w/w pajac pozbawił nas wolności zamykając nas w domach i zrujnował nasza gospodarkę...

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2020-07-22 17:04:25 [31.60.31.*] id:1600171  
liberty: Napisał postów [2215], status [Szycha] Reputacja
Gdzie tu jest "Prawo i sprawiedliwość" w tym rządzie i w tym chorym kraju przestrzegane?! Tu w tym miejscu musze bardzo pochwalić Ukrainę ze potrafi robic porządek z ludźmi robiącymi wały takimi jak Sławomir N bo u nas w Polsce by rzucili jakis temat zastępczy typu LGBT lub aborcja żeby sprawie łeb uciąć...