• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1030
  • Dodano: 2020-07-20 / 17:51
  • Komentarzy: 0

30-latek dokonał szeregu włamań. Działał w warunkach recydywy

 
 
30-latek dokonał szeregu włamań. Działał w warunkach recydywy

(Fot. KWP Opole )

Policjanci z Paczkowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego. 30-latek skradziony rower oraz elektronarzędzia sprzedał w lombardzie. Śledczy podejrzewają mieszkańca gminy także o inne przestępstwa, które miały miejsce na terenie powiatu nyskiego. W związku z faktem, że zatrzymany działał w warunkach recydywy, grozi mu teraz kara do 15 lat więzienia.


11 czerwca br. policjanci z Paczkowa zostali powiadomieni o włamaniu do pomieszczenia gospodarczego na terenie miasta. Jak ustalili funkcjonariusze, łupem włamywacza padły elektronarzędzia oraz rower. Właścicielka straty oszacowała na 650 złotych.

Prowadzący sprawę śledczy na podstawie zebranych informacji ustalili, że odpowiedzialnym za to przestępstwo może być 30-letni mieszkaniec miasta. Funkcjonariusze sprawdzili miejsca, gdzie mężczyzna może przebywać i zatrzymali go.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Grozi mu teraz kara do 15 lat więzienia. Policjanci odzyskali również skradzione mienie, które przekazali pokrzywdzonej.

Na tym jednak praca paczkowskich kryminalnych nie zakończyła się. Policjanci, nie wykluczają postawienia kolejnych zarzutów 30-latkowi. Jak ustalili, mężczyzna może być odpowiedzialny za szereg tego typu zdarzeń na terenie całego powiatu nyskiego.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".