• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1622
  • Dodano: 2020-07-15 / 18:38
  • Komentarzy: 0

  W piątek wielki Sprawdzian Lekkoatletyczny na bieżni. Trwają zapisy

  W piątek wielki Sprawdzian Lekkoatletyczny na bieżni. Trwają zapisy

  (Fot. Archiwum)

  Już w piątek 17 lipca na Stadionie lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu, odbędzie się pierwszy Sprawdzian Lekkoatletyczny. Organizatorzy przygotowali trzy dystanse dla uczestników.


  Już w piątek 17 lipca wszystkie osoby, które ukończyły już 16 rok życia i chcą sprawdzić się na krótkich dystansach będą mogły to zrobić w Opolu na Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków. To doskonały moment, by poznać swoje możliwości biegowe, szybkość czy dynamikę.

  W ramach sprawdzianu przygotowano 3 dystanse i dopuszcza się możliwość sprawdzenia na każdym z nich. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest dokonanie opłaty startowej w kwocie 10 zł na konto podane w formularzu rejestracyjnym dostępnym pod adresem https://www.zmierzymyczas.pl/1137/opolski-sprawdzian-lekkoatletyczny.html


  Godziny działania Biura Zawodów w dniu 17.07.2020 r.:

  - 17:00 - otwarcie Biura Zawodów
  - 18:00 - start pierwszej serii dla Dystansu 400 m
  - 19:00 - start pierwszej serii dla Dystansu 1000 m
  - 20:00 - start pierwszej serii dla Dystansu 3000 m
  - 21:00 - zakończenie IMPREZY.

  Organizatorzy zaznaczają, że program imprezy może ulec zmianie ze względu na ilość zgłoszonych Zawodników.
  Apelują także o stawianie się w biurze zawodów na wyznaczoną w programie minutowym godzinę, która zostanie podana wraz z seriami startowymi na dzień przed imprezą - na stronie internetowej ZmierzymyCzas.pl. Przed wejściem na stadion zostanie dokonany pomiar temperatury ciała, który będzie warunkiem dopuszczenia do zawodów.

  Podczas każdej serii startowej pobiegnie maksimum 20 osób. Uczestnicy danej serii zobowiązani będą do przyjścia do biura zawodów na wyznaczoną porę tj. 30 min przed startem swojej serii. Następnie razem udadzą się na rozgrzewkę, na sam start i razem opuszczą strefę bieżni lekkoatletycznej. Limit uczestników wydarzenia to 150 osób.

  Organizatorami zawodów są Firma Dobre Czasy s.c. oraz Stadion Lekkoatletyczny im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu. Zawody wspiera MOSIR Opole oraz Stowarzyszenie Biegamy Pomagamy.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".