• 0
0
  • Wyświetleń: 4082
  • Dodano: 2020-09-15 / 13:30
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Jesienna EnergyLandia autokarem z Opola z możliwością opłacenia bonem turystycznym

 
 
Jesienna EnergyLandia autokarem z Opola z możliwością opłacenia bonem turystycznym
Kolejny rok EnergyLandia zaskakuje odwiedzających swoją jesienną odsłoną. O urokach polskiej jesieni nie trzeba nikogo przekonywać. Mieniące się w szybko zachodzącym słońcu liście drzew i krzewów nadają tej porze roku wyjątkowy klimat. Co jeśli przeniesiemy go w otoczenie Roller Coasterów, zjeżdżalni, karuzel i kolejek widokowych?

Ponad 100 ton dyń, tysiące kwiatów i setki rozmaitych scenografii pojawiły się już w parku. Kreacja zaskakiwać będzie od samego wejścia do Parku, poprzez wszystkie alejki, aż do Smoczego Grodu, który znajduje się na końcu Energylandii. Menu w restauracjach zostanie skomponowane specjalnie na tę okazję przez najlepszych szefów kuchni, dlatego można być pewnym, że karty dań z całą pewnością zaskoczą nowymi, jesiennymi pozycjami. A zatem dajcie się ponieść fantazji i pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa, wiatr we włosach i jazdę na ulubionych atrakcjach.

Dla mieszkańców Opolszczyzny, którzy chcą dotrzeć do EnergyLandii został uruchomiony specjalny autobus, który kursuje w soboty września oraz października.

Początkowo autobus kursować miał tylko w wakacje, ale z uwagi na olbrzymie zainteresowanie zostało wydłużone kursowanie autokarów w październiku i wrześniu. Ponieważ park jest zamknięty w poniedziałki, autokar kursować będzie wyłącznie w sobotę.

Autokar będzie jechał przez Strzelce Opolskie, Katowice, Oświęcim. Koszt przejazdu autokarem zaczyna się już od 10 zł w jedną stronę - w zależności od wybranego odcinka podróży.

BON TURYSTYCZNY

Oczekiwaną nowością będzie możliwość opłacenia wyjazdu do EnergyLandii bonem turystycznym poprzez zakup pakietu. Aby dokonać zakupu należy skontaktować się telefonicznie lub odwiedzić biuro podróży e-Retman.pl (Opole, ul. 1-Maja 11, tel. +48 603 842 599)

Połączenie jest niezmiennie obsługiwane przez przewoźnika BUZZbus z Katowic, który od 2019 roku obsługuje park rozrywki, dowożąc klientów z Katowic oraz Oświęcimia.

W pozostałe dni, klienci chcący dojechać do parku będą mieć do dyspozycji możliwość dojazdu z przesiadką w Katowicach, które kursuje każdego dnia, w którym park jest otwarty.


Miejsca odjazdów autokaru:

Opole, Port Sindbad, godz 7:05

Strzelce Opolskie, ul. Krakowska, Kino 7:45

Katowice, Dworzec Autobusowy, 8:25

Oświęcim, Stacja BP, 9:05

W Energylandii zatrzymujemy się bezpośrednio przed wejściem do parku.

Podróż powrotna z parku rozpoczyna się o godzinie 18:15.

Uwaga! Bilety do nabycia elektronicznie na www.buzzbus.pl lub w biurze podróży e-Retman.pl

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".