• 0
0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2837
  • Dodano: 2020-07-12 / 17:00
  • Komentarzy: 0

Przed nami 16 edycja zlotu Master Truck

 
 
Przed nami 16 edycja zlotu Master Truck
Do ostatniej chwili organizatorzy imprezy zwlekali z podjęciem decyzji o tym, czy robić zlot w tym roku, czy nie. I bardzo dobrze, ponieważ okazało się, że zagrożenie koronawirusem zmalało na tyle, że nowe przepisy pozwoliły na organizację imprez na świeżym powietrzu, przy zachowaniu odpowiednich zaleceń.

Master Truck zatem odbędzie się zgodnie z planem w dniach 17 -19 lipca b.r. na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem a swój udział zapowiedzieli uczestnicy zarówno z całej Polski jak i z Europy.
- Spodziewamy się kilkudziesięciu przepięknie wyszykowanych ciężarówek z Niemiec - mówi Andrzej Wachowski organizator imprezy. - Ludzie są spragnieni zlotów, ponieważ niemal wszystkie tego typu imprez zostały odwołane.
- Mamy dużo zgłoszeń pojazdów amerykańskich, oldtimerów, a o wjazd na Master Trucka dopytuje się także mnóstwo motocyklistów - dodaje Ola Donocik z biura zlotu - Przypominam, że aby uczestniczyć motocyklem, wystarczy przyjechać i zaprezentować swoją maszynę, natomiast wszystkie wieloślady zapraszamy do wypełnienia specjalnego formularza na naszej stronie www.mastertruck.pl dzięki czemu rejestracja przebiega dużo sprawniej.

Wszyscy goście będą informowani o przestrzeganiu zasad związanych z bezpiecznym uczestnictwem w imprezie plenerowej, ale poza jak co roku program będzie przepełniony atrakcjami dla całych rodzin. Planowane są występy artystyczne oraz emocjonujące pokazy, ale pierwsze skrzypce będą jak zwykle grały niesamowicie upiększone wszelkiej maści pojazdy - od wielu lat już nie tylko ciężarówki, ale niemal wszystko co przysłowiowo "się rusza" na kołach.
- Na Osi - poprawia Ola, bo imprezę organizują dziennikarze z redakcji programu telewizyjnego o tej nazwie.

Firma Polbus-PKS zaproponowała przewóz z Opola na zlot. Bilety do kupienia wyłącznie online na stronie www.polbus.pl

Jak co roku jest możliwość noclegu na polu namiotowym. Koszt skorzystania z pola składa się z wynajmu miejsca w wysokości 70 zł + 50 zł od osoby(3 dni). Na jednym miejscu mogą przebywać maksymalnie 4 osoby. Dzieci do lat 4 wchodzą za darmo. Szczegóły na stronie www.mastertruck.pl
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".