• 0
0
 

Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska

Adres:
KONOPNICKIEJ 4
45-004 OPOLE
Telefon:
222 478 142
Fax:
WWW:
E-mail:
kontakt@klosowska.com

ZWROT PODATKU Z HOLANDII, NIEMIEC, ANGLII, BELGII, AUSTRII, NORWEGII, DANII

Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska jest firmą działającą w obszarze doradztwa finansowego. Specjalizujemy się w usługach socjalnych i podatkowych z Holandii, Niemiec, Belgii, Austrii, Anglii, Danii, Norwegii i Irlandia

Firma może poszczycić się długoletnią tradycją - jej początki sięgają 1999 roku, kiedy to była jedną z pierwszych, która już wtedy doradzała klientom w zakresie usług finansowych.

Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom szybkiego, możliwie najwyższego zwrotu podatku przy zapewnieniu solidności, bezpieczeństwa i dyskrecji.

Długoletnia tradycja wspierana jest gruntowną wiedzą oraz szerokim doświadczeniem, także w sprawach trudnych, nietuzinkowych i skomplikowanych. Współpracujemy z prawnikami w kraju i za granicą, Urzędami Skarbowymi oraz innymi instytucjami, tak aby zapewnić naszym klientom serwis na najwyższym poziomie.

Siedzibą i jednocześnie centralą naszej firmy jest Opole. Wychodząc naprzeciw naszym klientom otworzyliśmy kolejne biura w Gliwicach, Raciborzu, Złotowie, Lesznie, Rzeszowie a także Wrocławiu. Kancelaria Podatkowa posiada też swoje oddziały na terenie Holandii w Den Haag, Tilburgu i Apeldoorn.

Nasi pracownicy to wysoce wyspecjalizowana kadra kilkudziesięciu osób z wyższym wykształceniem ekonomicznym i prawnym władająca kilkoma językami obcymi. Pozostają oni do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde Wasze pytanie.

Serdecznie dziękujemy naszym stałym Klientom za zaufanie oraz zapraszamy nowych Klientów do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do naszych biur w Polsce i Holandii
Infolinia codziennie od 8:00 do 20:00

BIURO W OPOLU CZYNNE
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 9:00 - 16:00

WWW.ROZLICZSIE.PL

Ostatnia aktualizacja firmy: 2014-02-01