Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska

  Adres:
  KONOPNICKIEJ 4
  45-004 OPOLE
  Telefon:
  222 478 142
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  kontakt@klosowska.com

  ZWROT PODATKU Z HOLANDII, NIEMIEC, ANGLII, BELGII, AUSTRII, NORWEGII, DANII

  Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska jest firmą działającą w obszarze doradztwa finansowego. Specjalizujemy się w usługach socjalnych i podatkowych z Holandii, Niemiec, Belgii, Austrii, Anglii, Danii, Norwegii i Irlandia

  Firma może poszczycić się długoletnią tradycją - jej początki sięgają 1999 roku, kiedy to była jedną z pierwszych, która już wtedy doradzała klientom w zakresie usług finansowych.

  Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom szybkiego, możliwie najwyższego zwrotu podatku przy zapewnieniu solidności, bezpieczeństwa i dyskrecji.

  Długoletnia tradycja wspierana jest gruntowną wiedzą oraz szerokim doświadczeniem, także w sprawach trudnych, nietuzinkowych i skomplikowanych. Współpracujemy z prawnikami w kraju i za granicą, Urzędami Skarbowymi oraz innymi instytucjami, tak aby zapewnić naszym klientom serwis na najwyższym poziomie.

  Siedzibą i jednocześnie centralą naszej firmy jest Opole. Wychodząc naprzeciw naszym klientom otworzyliśmy kolejne biura w Gliwicach, Raciborzu, Złotowie, Lesznie, Rzeszowie a także Wrocławiu. Kancelaria Podatkowa posiada też swoje oddziały na terenie Holandii w Den Haag, Tilburgu i Apeldoorn.

  Nasi pracownicy to wysoce wyspecjalizowana kadra kilkudziesięciu osób z wyższym wykształceniem ekonomicznym i prawnym władająca kilkoma językami obcymi. Pozostają oni do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde Wasze pytanie.

  Serdecznie dziękujemy naszym stałym Klientom za zaufanie oraz zapraszamy nowych Klientów do skorzystania z naszych usług.

  Zapraszamy do naszych biur w Polsce i Holandii
  Infolinia codziennie od 8:00 do 20:00

  BIURO W OPOLU CZYNNE
  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 9:00 - 16:00

  WWW.ROZLICZSIE.PL

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2014-02-01