Zakład Stolarski Burczek Robert

  Adres:
  W.Świerzego 58
  47-100 Strzelce Opolskie
  Telefon:
  77 4612969
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  interplast@burczek.com.pl

  Zakład Stolarski Burczek Robert specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i montażu okien i drzwi PCV,DREWNA i ALUMINIUM, a także parapetów HDF, MDF, PCV, MARMURY, KONGLOMERATY oraz w sprzedaży rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Nasze wyroby wykonane są z najwyższej jakości profili, które zapewniają optymalną ochronę cieplną i akustyczną, wysoką stabilność, bezpieczeństwo, estetyczny wygląd oraz szeroką gamę kolorów.

  Swoim Klientom zapewniamy nie tylko doradztwo techniczne, pomiary,czy transport, ale również miłą i fachową obsługę oraz bardzo solidny i profesjonalny montaż. Współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami handlowymi: REHAU, MACO, ROTO, TERMGLAS, DOMEX.

  Wieloletnie doświadczenie w branży okiennej i drzwiowej, oraz bogata oferta naszej firmy, sprawiły, że zaufaniem obdarzyło nas już bardzo wiele osób i instytucji. Poszczycić się możemy wykonywaniem prac dla takich instytucji publicznych, jak szpitale, szkoły, urzędy, biblioteki. Przy zakupie naszych produktów możesz skorzystać z dogodnego dla Ciebie systemu ratalnego współpracujących z nami banków: Lukas Bank i Żagiel.


  Meble kuchenne nowoczesne

  Kuchnia nowoczesna to taka, która wkracza na salony. To jeden z ważniejszych wyznaczników, które wpływają na najnowszą stylistykę. Inne kryterium to funkcjonalność, która wynika z designu. Meble kuchni w stylu nowoczesnym są bardzo oszczędne, fronty najczęściej gładkie, z coraz częściej podkreśloną fakturą powierzchni, z wyeksponowanymi słojami coraz modniejszych egzotycznych gatunków drzew. Całe kompozycje zabudowy kuchennej tworzą bardzo proste, geometryczne formy z silnie zaznaczonymi liniami pionu i poziomu. Obok frontów z laminatem o fakturze drewna stosowane są z ogromną popularnością fronty lakierowane na wysoki połysk. Uchwyty proste, ze stali nierdzewnej lub całkiem niewidoczne: wpuszczane we fronty.
  Kolorystyka

  Poza obecnymi już bielą i ecru w naszych kuchniach, całkiem odważnie wkraczają kolory cięższe, natężone i głębokie. Modne stają się venge, bardzo ciemny brąz wpadający w czerń łączone z intensywną czerwienią, kremem i bielą. Nieodłącznymi elementami wykończenia jest wciąż stal i szkło.
  Detale

  Kuchnia urządzona w stylu nowoczesnym, minimalistycznym ze swej natury nie lubi żadnego nadmiaru. Swego rodzaju dopełnieniem kompozycji na pewno są choćby stalowe elementy. Ponadczasowym dodatkiem, który zawsze będzie w modzie to świeżo ścięte kwiaty, w prostym, szklanym naczyniu.

  Zapraszamy również i Ciebie !!
  Dołącz do rzeszy naszych zadowolonych Klientów.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2013-05-22