• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 959
  • Dodano: 2020-07-08 / 18:37
  • Komentarzy: 0

Odpowie za kradzież roweru

 
 
Odpowie za kradzież roweru

(Opolska Policja)

Głubczyccy policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o kradzież roweru. Wartość skradzionego jednośladu to ponad 1000 złotych. Kryminalni kilka godzin od zgłoszenia zatrzymali podejrzanego oraz odzyskali skradzione mienie.

Na początku lipca do policjantów z Głubczyc wpłynęło zgłoszenie o kradzieży roweru spod jednego ze sklepów na terenie miasta. Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli monitoring, który nagrał zajście.

Funkcjonariusze rozpoznali mężczyznę, którego nagrało oko kamery. Natychmiast rozpoczęli poszukiwania za podejrzanym. Już kilka godzin później zauważyli 24-letniego mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego. Podejrzany na widok policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu 24-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. W miejscu zamieszkania zatrzymanego został znaleziony skradziony rower, który wrócił już do właściciela. Wartość jednośladu to ponad 1000 złotych.

Pracujący nad tą sprawą policjanci przedstawili zarzut kradzieży podejrzanemu. Za takie przestępstwo mężczyźnie grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".